Jeskyně Janská

Užijte si ničím nerušený relax

VÍTEJTE V "JESKYNI JANSKÁ"

Pravidla fungování a neb jak si zpříjemnit život, zažít spoustu zážitků a být v pohodě.

Co Vás čeká?

 

Na pozemku se nachází zajímavé podzemní prostory vytesané našimi předky jako sklepení v útrobách pískovcového masivu. Místo na Vás neustále dýchá klid a pohodu. Po těch miliónech let, co zde pískovec existuje, již nemá zapotřebí žádný stres a problémy. Je vyrovnaný, vždy stejný ale všude trochu jiný.

Naši "jeskyni" jsme obydleli, trávíme zde čas v každém ročním období a vám nabízíme pronájem pozemku a možnost do tohoto trochu jiného světa nahlédnout.

Je to prostě výzva, nová dimenze, nový prostor pro někoho místo nadšení, pro někoho naprostý discomfort.

Hlavní místnost

Nasi zimni sousede.JPEG

Několik pravidel a informací pro návštěvníky                                                                                                            

Zimni momentka4.JPEG

  • Klíče od přístupu do podzemí a ovládání elektřiny a vody naleznete po zaplacení pobytu na předem dojednaném místě. Budou zajištěné kódem, který obdržíte.
  • Přijíždíte do přírody, do místa, kde vše živé žije. Chovejte se tak, aby vše žilo i po vašem odjezdu.
  • Podzemí i když vytvořené našimi předky je přírodní útvar. Je ZAKÁZÁNO jakkoliv se pokoušet dloubat do zdí, zvětšovat pískovcové kapsy, vrtat a jinak porušovat skalní masiv zevnitř i z venku.
  • V "JESKYNI JANSKÁ" je stabilní teplota zimních 9 a letních 15 stupňů, avšak pocitově je teplota výrazně vyšší. V létě z podzemí sálá trvalá přírodní klimatizace, vedra se nebojte. Rádi zajdete z letní výhně do pohody přírodní klimatizace.
  • A co s dětmi? My zde s dětmi pobýváme pravidelně, naši známí také. Děti mají své bunkry a schovky, koupají se v Olešském rybníku a pečou popcorn na ohništi. Umí se v přírodě pohybovat a tuší, že rozbité koleno je důvod dát si příště větší pozor. Zvažte tedy sami, zda máte děti, které se umí v přírodě pohybovat. V tom případě u nás budou nadšené.
   P.S.: Na popcorn je ten červený hrnec pod kuchyňskou linkou. A je to výzva mít nespálený popcorn z ohně, nerozskákaný po okolí a hrnec schopný dalšího použití. Hodně zdaru!   
  • Na závěr obvyklá a zde o to více platná věta – pobyt je na vlastní nebezpečí.