Jeskyně Janská

Ubytování tam, kde kamzíci dávají dobrou noc

Pronájem

Cena za pronájem je za celou jeskyni s pozemkem a v případě zájmu předem i chatičkou. Obvyklý počet osob je 2-5. Pobyt pro více osob je nutné domluvit individuálně.

Přístupné podzemí má cca 80m2. Hlavní místnost s plochou cca 60m2 a "ložnice" cca 18m2, jednotlivé prostory jsou spojené chodbou. Za ložnicí se nachází dílna (zde prosím respektujte naše budovatelské zázemí) a navazující toaleta. Většina jeskyně má podlahy "na bačkůrky". Před vstupem je nově budovaný přístřešek cca 30m2.

Doporučujeme si vzít vlastní spacák, pokud nemáte, můžeme zapůjčit. Součástí podzemí je vybavená kuchyně v lehkém nadstandardu, můžete udělat třeba řízky s bramborovým salátem a rybí polévkou a naservírovat několikachodový pokrm rodině se vším všudy. Plynová dvou plotýnka., chladnička. Ručníky, utěrky, jar a pár dalších věcí, co se mohou hodit (třeba toaleťák či náplasti). Venku máme ohniště, malý gril, solární sprchu a parkování na pozemku. Uvnitř naleznete WC, dřez s teplou vodou, plynový vařič,

Wi-Fi.

Snídaně je možné domluvit z místní bio-farmy. Především mléčné produkty dle roční doby - sýry, másla, mléka doplněné zeleninou a pečivem.

V případě zájmu je možné domluvit spaní v chatce (vytopitelná do teplot okolo nuly), v letním období ve stanech.

Topíme v hlavní místnosti naftovým topením, v ložnici a chatičce plynovým topením. Teploty v interiéru jsou do cca 2 hodin po příjezdu i v zimních mrazech na tričko či mikinu.

Ceník

Pronájem jeskyně (max 5 osob)
1 den 3500 Kč
2 dny 5500 Kč
3 dny 7500 Kč
6 dnů 13 500 Kč
Snídaně - nutno uvést zřetelně do objednávky
Snídaně pro 2-3 osoby 500 Kč
Snídaně pro 4 - 5 osob 890 Kč